“Mutasd az utadat!” közlekedésépítési tehetségprogram

A MAÚT Magyar Út- és Vasútügyi Társaság a MAÚT30 rendezvénysorozat keretében tehetségkutató programot hirdet “MAÚT30 NextGen” néven.

A pályázatra felsőbb osztályos középiskolás és egyetemista fiatalok jelentkezését várják, akár olyan témával, amit már máshol bemutattak (tanulmányi verseny, TDK, diplomaterv). A kiválasztott témákat kidolgozó fiatalok részt vehetnek a MAÚT30 Nemzetközi Tudományos Szimpózium konferencián, ahol szakmai közönség előtt is megmutathatják a projektjüket. A legjobbak pedig pénzjutalomban is részesülnek.

A tehetségprogram alapinformációi a szórólapon olvashatók. Bővebb információkat a nextgen.maut.hu oldalon és a MAÚT instagram és facebook felületein lehet találni, amelyek követését ezúton is ajánljuk.