Gyakornoki lehetőség a relativeGAPnél

A relativeGAP gyakornoki lehetőséget biztosít 2020. februárjától XI. kerületi irodájában egyetemi hallgatóknak.

A gyakornoki munkáról:

• Az angol nyelv illetve a PTV Visum ismerete előny, de nem szükségszerű elvárás.
  • A munkavégzés helye elsősorban a 11. kerületi a relativeGAP irodája, de megfelelő tapasztalat esetén később lehetőség van a részleges távmunkára is.
  • A munkaidő rugalmas, így tud igazodni az esetleges iskolai kötelezettségekhez, ugyanakkor fontos lenne a viszonylag rendszeres, heti legalább 10-15 óra személyes konzultáció, ami így biztosítaná, hogy a gyakornok a futó projektekben is érdemi részt tudjon vállalni.
  • A javadalmazás megállapodás szerint.

A relativeGAP két éve alapított angol-magyar gyökerű, forgalmi vizsgálatokkal foglalkozó vállalkozás. Fő profilja szerint makró szintű forgalmi modelleket épít, amihez a PTV Visum szoftvert használja. A fő piaca az Egyesült Királyság, illetve az EU, de alkalomszerűen Magyarországon, illetve a Közel-Keleten is dolgozik.

Érdeklődni Uti Gábornál a +36/303481384-os telefonszámon vagy a gabor.uti@relativegap.com e-mailcímen lehet.